sanal mağaza
Osmaniye Mahallesi Sığıtmaç Sokak No: 5/1-2 Bakırköy / İSTANBUL +90 212 570 80 65

NAL VE NALBANT MALZEMELERİ

Kerckhaert Nal Fabrikası 1906 yılında Honore Kerckhaert tarafından kurulmuştur. Kendisi de uzman bir nalbant olduğundan, kaliteli ve farklı tiplerdeki at nallarının, değişik amaçlar için kullanılan atlarda taşıdığı önemin mesleki anlamını çok iyi biliyordu. Nalbantlık deneyimlerini ve iyi bir nalın nasıl olması gerektiği yönündeki bilgisini de kullanarak, Honore, yenilikçi bir anlayışla, tam dört nesildir devam eden bir mirasın temelini atmıştır.

Günümüzde Kerckhaert Nal Fabrikası, dünyadaki tek bağımsız yarış nalı üreticisidir.

Yeni Kings Plate® Yarış serisiyle Kerckhaert ,aluminyum yarış nalı tasarımında yeni bir standart getirmiş ve çok kısa bir sure içerisinde dünyanın önde gelen nalbant ve antrenörlerinin ilk tercihi haline gelmiştir. Derby, Preakness,Breeders Cup, Melbourne Cup gibi dünyanın en önemli yarışlarının yanı sıra, diğer bir çok Grup-I ve açık koşular da, Kings Plate yarış nalı kullanan atlar tarafından kazanılmıştır. Kings Plate® Yarış Nallarını kullandığınızda, iyi bir nal tasarımının atlar için ne kadar büyük önem taşıdığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
KERCKHAERT Nasıl RoyalKerckhaert Oldu
" Royal" ünvanı sadece Hollanda Kraliçesi tarafından özel olarak verilebilir ve Majesteleri Kraliçe‟nin, firmaya duyduğu güven ve saygıyı temsil eder. Hollanda‟da, bu gurur verici ünvanı taşımaya layık görülen sadece 120 firma vardır.

Kerckhaert'ın 100. Yılını kutladığı 2006 senesinde Firma öncelikle yerel ve ulusal hükümet tarafından denetime tabi tutulmuştur. Her iki otoritenin de onaylamasından sonra, 2008 yılında Majesteleri Kraliçe Beatrix tarafından „"Royal" ünvanını taşımakla onurlandırılmıştır.

Bu ünvanı taşıyabilmek için ,Firmanın karşılaması gereken bazı kriterler şunlardır:
• alanında öncü firma olmalı
• ulusal öneme sahip olmalı
• en az 100 yıllık bir geçmişe sahip olmalı
• mali bakımdan güçlü olmalı
• şirket vizyonuna sahip olmalı

Tabii ki bu tartışmasız gurur, profesyonel nalbantların, antrenörlerin ve Kerckhaert nallarını kullanmayı seçen tüm at sahiplerinin desteği ile, Kerckhaert Ailesinin kuşaklar boyu süren özverili çalışmalarının eseridir.

"Royal" ünvanını taşımaya layık görülen firmalara, logolarında kraliyet tacını kullanma imtiyazı verildiğinden, Kerckhaert Logosu değiştirilmiştir. Kerckhaert Ailesi olarak, bu gurur verici ünvanı taşımamızda katkısı bulunan tüm kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.