sanal mağaza
Osmaniye Mahallesi Sığıtmaç Sokak No: 5/1-2 Bakırköy / İSTANBUL +90 212 570 80 65

Hakkımızda

2001 yılında faaliyete geçen firmamız GALOPAT ATÇILIK LTD. , sektörün öncü kuruluşlarından biri olup, kurulduğu günden bugüne seçkin markaların Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir.

At Yemleri konusunda İngiltere’nin ve dünyanın lider firmalarından biri olan SARACEN , dünyanın 28 ülkesinde satılmakta olup, Türk Atçısının da büyük beğenisini kazanmıştır.

İlerleyen yıllarda ürün skalasına Yarış Atı Nallarını da ilave eden firmamız, KERCHAERT YARIŞ NALLARI ’nın da ithalatını sürdürmektedir. Bugün, İngiltere’den, Dubai’ye, Fransa’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar tüm yarışçılık ülkelerinde, antrenör ve nalbantların 1. tercihi olan KERCKHAERT Yarış Nalları, GALOPAT ATÇILIK tarafından Hollanda’dan ithal edilmektedir.

Bununla beraber her türlü nalbant malzemesi, nal çivileri ve tırnak bakım ürünleri de KERCKHAERT firmasından ithal edilerek nalbant ve atçılarımızın hizmetine sunulmuştur.

GALOPAT ATÇILIK LTD. uzman kadrosu ile, atçılık ve yetiştiricilik ile ilgili her türlü talebinizi karşılamak için hizmetinizdedir.